Tilaajille

Joni Siponen kir­joit­ti kirjan siitä, mitä on olla kun pe­li­hi­mo palaa kirk­kaal­la lie­kil­lä ja miten se liekki sam­mu­te­taan

Joni Siponen pääsi irti rahapeliriippuvuudesta. Nyt hän neuvoo kirjassaan, miten pelaamisesta pääsee eroon, kun euforia on muuttunut pelihelvetiksi.

Joni Siponen on kirjoittanut kirjan siitä, miten hänestä tulisi peliriippuvainen ja miten hän siitä selvisi. Hän neuvoo muita, miten peliriippuvuudesta voi päästä eroon. Peliriippuvuuden on arvioitu kehittyvän 3 prosentille ihmisistä. – Raahenkin alueella heitä on tosi paljon, sanoo Siponen.
Joni Siponen on kirjoittanut kirjan siitä, miten hänestä tulisi peliriippuvainen ja miten hän siitä selvisi. Hän neuvoo muita, miten peliriippuvuudesta voi päästä eroon. Peliriippuvuuden on arvioitu kehittyvän 3 prosentille ihmisistä.
Ilmoita asiavirheestä